Smutne zakończenie niezwykłego polskiego projektu


Serce Zimy to rewelacyjny audiobook z bogatą obsadą aktorską (Fronczewski, Kopczyński), świetną muzyką oraz fabułą. W dodatku to pierwszy audiobook, w którym słuchacz może decydować o losach bohatera.

Jest rok 1812. Wojska Napoleona ruszają na dumną Rosję. Gdy odwieczna równowaga między ciepłem życia i śmiertelnym chłodem zostaje zachwiana, nic nie jest już takie, jak przedtem. Upiory przeszłości snują się we mgle w mrocznych rosyjskich lasach, a ci, co polegli, nie chcą pozostać do końca martwi...

Wciel się w Korwina Giedyminowicza i weź udział w niezwykłej przygodzie, w której historia przeplata się z fantazją.
Graj na swoim telefonie lub komputerze, zamknij oczy i wsłuchaj się w płynną narrację, efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną specjalnie dla Serca Zimy.

Niestety, nadeszła smutna informacja ze strony projektu:

Nasza przygoda z Sercem Zimy dobiegła końca. Dziękujemy Wam za udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu oraz Waszą aktywność na fanpage'u i naszej stronie internetowej Cieszymy się, że wspólnie z nami tworzyliście historię Korwina Giedyminowicza, a także kolejny etap w historii gier dźwiękowych.

Decyzja o zakończeniu projektu była odgórna - nie było nam (twórcom) łatwo się z tym pogodzić. Do wyboru mieliśmy usunąć grę całkowicie lub udostępnić ją za darmo... wybraliśmy to drugie.

Od dzisiaj, z okazji wakacji oddajemy Wam Serce Zimy za darmo!

Teraz aplikację można pobrać za darmo: link do pobrania

Это не обсуждается.